Toidulisandite vajalikkus

Nüüdisaja kiire elurütmi ja ümbruskonna mõjude tõttu on soovitatav meie tavalise toitumise lisaks kasutada ka toidulisandeid. Vananedes on organismil üha raskem saada vajalikke aineid tavalisel moel kasvatatud aed- ja puuviljadest. Erinevate alade spetsialistid – loodusteadlased, tervise-organisatsioonid, meedikud ja isegi valitsused proovivad juurutada meie arusaamisse tasakaaluka toitumise vaieldamatut tähtsust.

Arvukad uuringud on tõestanud, et miljonid inimesed ei saa piisavalt vajalikuks peetavat päevakogust vitamiine ja mineraale. Seega  kindlustamaks end hädavajalike toitainetega puuduliku toiduvaliku puhul, vajame me lisaks ka toidulisandeid. Toidulisandid saavad siis ja ainult siis tagada isiku heaolu, kui toitainete omandamine selle arvukate elementidega on garanteeritud ja selle firma tooted täidavad need nõuded.

Seega on väga tähtis oma organismi kindlustada iga päev kõigega, mida see vajab. Tasakaalustatud toitumise ja täiendavate toidulisandite abil saate pidada oma organismi puhtana ja hoolitseda rakkude tervise eest.

Vaata Lifeplussi videoisid. Esineb firma arst. The Lifeplus Virtual Tour: Part 1 - Introduction by Dr Dwight McKee https://www.youtube.com/watch?v=vGrq8QB5d9E