Isetervenemine

<3eestik tõlkega video KUIDAS KAOTADA HAIGUSED: RANGAN CHATTERJEE 
https://raudsik.com/kuidas-kaotada-haigused-rangan-chatterjee/

 

 Mineraalid on tähtsamad kui vitamiinid, sest need on vajalikud vitamiinide loomiseks.

"Mineraalide puudus on valdavalt kõigil, kes ei kasuta neid mõistlikult toidulisanditena, sest poes saadaolevad taimed kasvatatakse ainult kolme mineraali baasil, milleks on lämmastik, fosfor ja kaalium, kuid meie keha vajab neid 70 ringis. Ilma mineraalideta ei toimi ensüümid, keha ei saa kätte energiat ja jälle oleme haigustega silmitsi."
Kui huvi, siis võin juhendada, kuidas saab tellida otse valmistajalt kvaliteetseid toidulisandeid! <3

http://www.uusyhiskond.org/blogi/intervjuu-riina-raudsikuga-mis-ilmus-tanases-10122015-delfis-ja-siis-seletamatutel-pohjustel-veebist-kadus-ilma-isegi-toimetajale-teatamata

 

Saale Kareda 
!8. nov. 2016

Dr Riina Raudsik on suure südame ja suure missiooniga Arst. Tema elutöö on seisnenud selles, kuidas leida loomulikke tervenemisvõimalusi, et aidata inimestel tõeliselt terveks saada, mitte üksnes leevendada ja suruda maha sümptomeid. Läbi aegade on sellise missiooniga inimesi püütud kõrvaldada. Dr Riina Raudsik on inimestele selgitanud väga lihtsaid põhitõdesid, kuidas hoida ennast ise tervena ning haiguse korral – kust hakata pihta enda tegeliku tervendamisega. Sajad ja sajad tänulikud dr Raudsiku patsiendid on mõistnud, et me ei vaja terve olemiseks tegelikult mitte tabletitööstust, vaid kõigepealt tuleb teha otsus võtta vastutus oma tervise eest enda kätte. Elame ühiskonnas, kus inimesed on andnud vastutuse oma elu eest ära väljaspool seisvatele süsteemidele, seetõttu oleme ka inimkonnana jõudnud praegusesse kriisi ja ummikusse. Vastutuse enda kätte võtmisest algab tervenemine nii üksikisiku kui ka ühiskonnana.

Dr Raudsik on aastakümnete pikkuse uurimistöö tulemusel endale teinud selgeks biokeemia sellisel süvatasandil, mis kahjuks veel ei ole jõudnud arstiks õppivate inimeste kohustuslikku koolitusprogrammi. Ja sel on omad sügavale ulatuvad põhjused. Tänase ühiskonna keskne „narratiiv“ on kahjuks rahajumala teenimine – ükskõik milliste vahendite ja millise hinnaga. Farmatööstus on praeguse maailma üks juhtivaid „majandusharusid“ ehk tänane meditsiinisüsteem ei seisa mitte inimeste tervise teenistuses, vaid on konditsioneeritud nii, et inimeste haiguste pealt võimalikult suuri kasumeid teenida.

Dr Riina Raudsiku raamat „Energiakriis“ selgitab lihtsalt lahti haiguste tekkimise mehhanismi ehk kõik saab alguse organismi aluselis-happelisest tasakaalust. Kui keha hapestub, tekib soodne pinnas haiguste tekkeks. Selle asemel, et kõrvalmõjudega tabletikeemiaga hakata sümptomeid maha suruma, tuleb selgeks teha haiguse tekkimise juurpõhjused. Selleks tuleb korrigeerida elustiili (õige toitumine, piisav liikumine, alandada stressitaset, teadvustada elu põhiväärtusi) ning muuta kehavedelikke aluselisemaks. Inimest tervendab lõppkokkuvõttes üksnes tema immuunsüsteem ehk veel täpsemalt väljendudes immuunsüsteem kooskõlas teadvusega.

Meie elukeskkond on täis väga erinevaid mürke (toit, õhk, vesi, looduskeskkonna reostus, meediaruumi ja poliitika agressiivsus jne) – igapäevased stressifaktorid, mida tuleb tervena püsimiseks neutraliseerida. Ehk aluseliste vedelike tarvitamine (olgu see siis väikeses koguses söögisooda või muude bikarbonaatide lisamisel joogivette) aitab meil igapäevaselt selle kõigega toime tulla. Kui rünnatakse dr Riina Raudsikut, siis tegelikult rünnatakse inimese õigust terve olemisele ja see on osa suuremast protsessist kogu maailmas. Ülemaailmsest kriisist, mille juurpõhjused on eetilisel tasandil, on võimalik välja tulla ainult valides tervikliku, ökoloogilise lähenemise kõigile eluvaldkondadele. Selles võtmes on dr Riina Raudsik uue ja tervema ühiskonna rajaja.

Aktuaalsel päevapoliitilisel puhul lisan siia Juta kommentaari, kuidas dr Riina Raudsiku valgustav töö on muutnud tema elu:

"Jeerum! Kuidas on nii võimalik! Kui mina läheksin ja suurelt lavalt teataksin, et keegi on idioot, siis ilmselt koristataks mind sealt ruttu ära... Aga ajakirjandus võib kõike! Kõigil väljaannetel on midagi laimavat öelda! Tänase EP pealkiri on "Konverentsi korraldajad kutsusid lastele esinema soolapuhuja". Tore! Esiteks pole keegi selle arsti litsentsi ära võtnud, uurimine tuvastas, et tema ei propageeri MMS-i (aga maailmas toimuvaga kursis võiks ka kõik teised olla), perearsti tööst loobus ise (mitte ei kõrvaldatud nagu ajakirjanik väidab), sest ei pea võimalikuks töötada praeguses süsteemis, mis keelab oma peaga mõtlemist.
Nüüd on kõik tagajalgadel: konverentsi toetavad ülikoolid, töötukassa..., isegi Nestor! 
Kas olete kuulanud ühtki dr. Raudsiku loengut või lugenud raamatut? 
Näiteks see, "Energia - terve olemise ja isetervenemise võti": 
https://www.youtube.com/watch?v=o5LycFW_me4&feature=youtu.be

Miks see teema mind nii puudutab? Sest just tänu dr. Raudsiku loengule 7a. tagasi hakkasin ma mõtlema. See, et arst tahab inimesi iseendas toimuva üle mõtlema panna, on kiiduväärt. 
Ma ei mõelnud varem üldse, mida söön. Sõin kõike, allusin isudele ja ainus, mida järgisin, oli teismelisena oma loodud reegel: söö aeglaselt, liigu kiiresti, tõsta ette väheldane toiduportsjon ja ära juurde tõsta. Õnneks olen lapsest saadik olnud korralik toidu mäluja, liikuda on alati meeldinud ja toidukogused hoidsin kontrolli all, sest mingis vanuses oli hirm paksuks tädiks saada suurem kui isud. 
Kooliajast ei mäleta pH-st midagi, seega läksin loengule uudishimust. Ma sain teada, et ma ei mõtle üldse, mis on minu keha, kuidas see töötab, mida vajab, mis märguandeid mulle saadab. Mõistsin, miks mind vaevavad mõned kergemad hädad ja miks mu vanemad surid, olles mõlemad vaid 60, miks inimesi vaevavad haigused ja et meie keha on tegelikult imeline isetervenev süsteem, kui talle ainult pidevalt kaikaid kodaraisse ei loobiks.
Peale loengut läksin toidupoodi ja ladusin käru täis värsket ja rohelist kraami. Kõik teame, et värske on vajalik ja kasulik, aga kui suur osa igapäevasest menüüst seda tegelikult sisaldab, teab igaüks ise... Päevapealt jätsin oma menüüst välja 3 valget: piima-, jahu- ja suhkrutooted (endale erandeid võin ikka lubada, see on mu oma voli). Liha kogust vähendasin tunduvalt ja ei osta E-tähega või võõraid nimetusi sisaldavaid tooteid. 
Olin varem väga suur saiasõber ja piimajooja - lausa joogiks, samas vee joomisest ei teadnud midagi. Kui mitmed aastad varem soovitas nõelravi arst mul need 3 valget ära jätta ja rohkem puuvilju süüa, siis ei saanud ma aru, miks ja kuidas seda teha, mida siis üldse süüa?
Ekstreemne? Ekstreemsed on need keemiavabrikute tooted, mida meile toidu pähe müüakse ning mis poeriiulitel kuid ja aastaid vastu peavad. Miks me oleme selle pettusega nõus, süües ise ja andes oma lastele kunstlike lisanditega mitte-looduslikku päritolu petukaupa??? (Värviline - et oleks silmal ilus vaadata, puuviljamaitseline - et tunduks nagu päris, kergelt määritav, mittekihistuv jne, jne.)
Minu jaoks on selgeks saanud see, et toitu kasvatab meile ainult loodus, inimene saab seda vaid rikkuda kuumutamise ja võltsainete lisamisega. On maas või puus kasvanud TOIT ja on inimese valmistatud TOOTED. Tarbides rohkem värskeid vilju, hakkab keha neid järjest rohkem ihaldama, samal ajal vaibub isu vabrikutes valmistatud toodete järele. 
Tänu dr. Raudsikule pole ma 7 aastat haige olnud, isegi nohus mitte, kuigi enne seda olid järjest põskkoopapõletikud, vaat et kroonilised. Lahkus veel mitu pisemat pea eluaeg kestnud probleemi, pea on selgem ja igasugune tunnetus parem. Paar korda aastas esinevat nohu peetakse meil nii tavaliseks ja lapsed justkui peavadki kogu aeg tatised-nina-kinni hapnikunäljas olema - ei pea, saab palju arukamalt elada kui haigusest haigusesse!
Kellele ei sobi minu õppetund, leidku oma, aga ei maksa pimesi ajakirjandust uskuda! Ja tore, kui saalitäiest noortest mõnigi enda tervise ja eluviiside üle mõtlema hakkab. :)
Andeks, ei saanud vaikida!"

"Energia - terve olemise ja isetervenemise võti" Dr. Riina Raudsik 
https://www.youtube.com/watch?v=o5LycFW_me4&feature=youtu.be