Kuhu lähevad abirahad?

Kuhu lähevad abirahad? Üks hea näide.
Ravimitööstuse sissetulek on niigi muinasjutuliselt suur, miks siis veel oodatakse, et inimesed kogu maailmas annetaksid neile raha...toetaksid nende teadusuuringuid...mis toodab järjest uusi kasutuid ravimeid?
Ravimatuks peetava ALS puhul on eluiga 2-5a. Ja ometigi uuringud tõestavad, et mittepatenteeritavad mikrotoitaineid nagu polüküllastumata rasvhappeid, E-vitamiin, CoQ10, vitamiin B12, seleen ja teised võivad olla haigetele abiks.

Heaks näiteks on professor Stephen Hawking, kes on elanud üle 50 aasta. Hawkingi arvates on tema ALS põhjuseks vitamiinide halb imendumine. Ja sellepärast ta võtabki ammusest ajast iga päev mineraalidele lisaks ka vitamiine, tsinki, kalamaksaõli, foolhapet, vitamiin B kompleksi, vitamiin B-12, C-vitamiini ja ka E-vitamiini, mis nagu ta kinnitab on eriti kasulik. Ta on gluteenivaba dieedil, kasutab taimeõli ja väldib valmistoite. Üsna hiljuti hakkas ta sööma vähesel määral piimatooteid.

Ravimitööstus aga kinnitab ikka, et ei ole olemas meditsiinilisi tõendeid selle kohta, et vitamiinid ja toidulisandid võivad aidata. See võib olla ka põhjuseks, mis rahastatavad teadusuuringud eiravad näiliselt looduslikke lähenemisviise ja ALS liit võib anda raha vaid ravimifirmadele. Haiguste edukaks ennetamiseks ja krooniliste haiguste nagu ALS raviks on vajalik triljoni dollari farmaatsia "äri haiguse" lõpetamine ja selle asendamine uue tervishoiuteenuse lähenemisega, mis põhineb vitamiinide ja raku tervishoiu teaduslikel avastustel.
http://www4.dr-rath-foundation.org/PHARMACEUTICAL_BUSINESS/truth_about_the_ice_bucket_challenge.html

Tahad hoolitseda raku tervise eest? Võta Proanthenoolsi!!
http://www.drrathresearch.org/disc.../cellular-medicine.html