Lifeplussi missioon

Lifeplussi loomise põhjuseks oli isiklik kirglik soov aidata inimesi, pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke tooteid. Lifeplussi tooted pakuvad ainulaadset võimalust parandada oma tervist ja majanduslikku olukorda rahvusvahelisel turul. Lifeplussil on liikmeid üle 65-s riigis ja ta on turunduse juht, kelle poolt makstud preemiad on keskmisest suuremad ja kelle boonussüsteem põhineb lihtsale soovitusele ja otsesele toimetamisele oma klientidele.

Järgneval videol räägib Dr. McKee inimeste sotsiaalsest võrgustikust. Sellel põhinebki nende toodete levik. Pole mõtet kasutada tavalist aegaviitvat kaubanduse teed. Kokkuostu firmalt, edasimüüki, mitmekordset transporti, ladusid ja kaubanduse kette. Need kõik tõstavad vaid toodete hinda. Me lihtsalt jagame oma kogemusi teistega. ja iga soovija tellib endale ise otse firmast. Life Plus Social Connection https://www.youtube.com/watch?v=pU86-HPzYmU&feature=player_embedded

Lifeplus töötab tihedalt arstide, kliinikute ja Teadusliku nõuandva juhatuse uurijatega ja ongi loonud mitmeid toitumise, tervise ja tehnikaalaseid uusi mõisteid. Kindla kogemusega valmistatud teadusliku põhjaga toidulisandid pakuvad pikaaegset perspektiivi nii meile kui ka meie klientidele.

Pidev ja järelandmatu pühendumine kvaliteeti ja teenindusse, alustades toorainete tootjate rangest hinnangust, jälgib tooteid alati kuni kodu-ukseni. See on sinu ja su koduste edu.

Kirg, teadus, pühendumine - Teretulemast Lifeplussi!
Firma toidulisandite põhimõtted http://mylife.pri.ee/node/7