Toodete kvaliteet

Life Plus Vitamins - LifePlus International Nutritional Supplement Products https://www.youtube.com/watch?v=RaRFFkZAx7s

Lifeplus ütleb:
Lifeplussis me võtame eeskuju loodusest. Meie kvaliteetsed tooted on loodud ühe eesmärgiga - kombineerida looduslikke koostisosi selleselt, et saavutada optimaalne (parim) efekt. Ja firmana oleme me pühendunud sellele, et kindlustada meie tootmisprotsessis võimalikult roheline lähenemisviis.

Kvaliteet
Lifeplussi toodete valmistamise kõikides protsessides kasutatakse rangeid kvaliteedi nõudeid ja kogemustele põhinevat parimat metoodikat.
Me kasutame mitmeid valmistamise viise, mis kindlustavad meie klientide jaoks kõrgeima kvaliteediga tooted. Meie kliendid võivad usaldada, et meie tooted on parimad turul saadaolevatest.

Oma toodang
Lifeplus firma valmistab enamuse oma toodetest enda kodukohas, Batesvilles, AR (USA)-s
See võimaldab firmal kontrollida ja jälgida kogu protsessi, pöörates tähelepanu väikseimatelegi üksikasjadele, et tagada toodete kõrgeimat kvaliteeti.

Tipptasemel uurimistöö ja areng
Me jälgime pidevalt, et meie tooted oleks valmistatud teaduse viimaste saavutuste põhjal.
Kõik Lifeplussi tooted on sündinud pealoojate J. Robert (Bob) Lemoni ja Dr. Dwight McKee aastatepikkuse loomingu ja kire tulemusena. Nende ambitsioonikaks püüdluseks on alati olnud luua oma pikaaegsetele kogemustele ja asjatundlikkusele põhinevaid võimalikult häid looduslikke toidulisandeid, mis eristuksid oma kõrge kvaliteedi tõttu teistest saadaolevatest toodetest.

Patenteeritud PhytoZymTM põhi
Vitamiinilisad vajavad täiteainet, mis seob erinevad aineosad kokku. Mitmed firmad kasutavad kunstlikke lisaaienid, millel pole toiteväärtust. Lifeplussi toodetes kasutatakse firma enda tootesegu.
See on valmistetud erinevatest taimedest, fütotoitainetest, kofaktoritest, taimede ensüümidest ja vähemalt 30-st erinevast puuviljast ja köögiviljast. See aitab sünergilisel moel organismil toodete toitaineid paremini ära kasutada.

Sünergia
Lifeplussi toodete koostisosad segatakse nii, et lõpp-produktide toiteväärtuse kasu oleks võimalikult suur. Toodetes optimaalselt kombineeritud toitaineid täiendavad sünergiliselt mõjutades üksteise toimet.
 

Võid vaadata tutvustavaid videoisid, kuidas Lifeplus oma tooteid valmistab. Esimesel videol räägib Lifeplussi enda arst, dr. Dwight McKee
Videosid on kokku 8, vaata video