Firma põhiloojad

https://lifeplus.com/lia

Võimsad tooted saadakse professionaalselt valmistatud õigest koostisest.

Life Plus Vitamins - LifePlus International Nutritional Supplement Products https://www.youtube.com/watch?v=RaRFFkZAx7s

Lifeplussi tooted on sündinud pealoojate J. Robert (Bob) Lemoni ja Dr. Dwight McKee aastatepikkuse loomingu ja kire tulemusena. Nende ambitsioonikaks püüdluseks on olnud alati luua oma pikaaegsetele kogemustele ja asjatundlikkusele põhinevaid võimalikult häid looduslikke toidulisandeid, mis eristuksid oma kõrge kvaliteedi tõttu teistest saadaolevatest toodetest. Lisainfo, vali sulle sobiv keel https://ww1.lifeplus.com/lia/fi/fi/web-page/our-company/our-story

Bob Lemoni video (vaata)
Lifeplussi tegevdirektor, J Robert Lemonil on farmaatsiavaldkonna kraad (R.Ph). Ta töötas oma karjääri alguses mitmetes edukates USA apteekides ja pakkus tuhandetele inimestele oma ettekirjutusi.

Ta soovis inimesi paremini aidata ja kuna ta eeldas, et toitumine peaks mängima olulist rolli kaasaegses meditsiinis, otsustas ta järgida oma kutsumust. Tema sooviks oli arendada kvaliteetseid toidulisandeid, mida tarbijad saaksid osta otse tootjalt. Ta ostis USA maineka toidulisandite tootja ja lõi aluse Lifeplus firmale, mille ta asutas 1992a.

Hiljem, kohtudes arst dr Dwight McKeega, avastas ta, et neil on tervishoius seoses toitumise tähtsusega, ühine maailmavaate. Koos dr McKeega sündis partnerlus, mis sai alguse viimastest teadusuuringutest ja varasematest meditsiinilistest kogemustest. Nad hakkasid koos looma otse tarbijatele mõeldud teaduse viimase aja saavutustele põhinevaid kõrgeima kvaliteediga toidulisandeid. 

Firma toetus McKee kogemusele, kes sai erinevatel meditsiini aladel õppides ära kasutada oma laiaulatuslikke praktilisi toitumisalaseid kogemusi. Esimeseks neist oli rahvusvahelise meditsiini sertifikaat (Internal Medicine), sellele järgnesid kiiresti vere-ja vähihaiguste serifikaadid.

Mc Kee ei peatunud, ta läks tööle immuunsusega tegelevasse instituuti (Department of Immunology at The Scripps Research Institute), tehes labaratooriumis kasvajatega murrangulisi uuringuid. Selle tulemusel loodi integreeritud hooldus vähihaiguste ravis 2001a. Bobi veenmisel hakkas McKee tööle ainult Lifeplussis, sest seal ta sai täispäevaliselt töötades paremaid tulemusi ja sai olla ka toodete esmaseks formuleerijaks.

Dr McKee on kaasautor kõikehõlmava toitumisalase teadusalastes kirjutistes. 2003 a tunnistati ta ka toitumisalaseks teadlaseks ja 2007a. integreeritud ja holistilise medistiini teadlaseks. Tema laialdased kogemused traditsioonilise meditsiini, täiendava meditsiini-, toitumis-, immunoloogia-, keemia- ja onkoloogiaravis teevad temast tänapäeva maailmas ühe kõige teadlikuma teadlase ja arsti.

Dr. Dwight McKee tutvustab videos, kuidas Lifeplus oma tooteid valmistab (vaata)

*****

Dr. Dwight MCKee of LP on Oprah radio Nutritional Mistakes. Intervjueerib dr. Oz. http://www.oprah.com/health/Nutritional-Mistakes

 

*****

 

Sensatsiooniline uudis! <3
Dr Dwight McKee kirjutas koos dr Gerald Lemole ja dr K. Mehta Pallaviga murrangulise raamatu vähihaigetele patsientidele, kuidas enda eest hoolitseda peale vähiravi "After Cancer Care". See on avaldatud 2015 augustis. Dr Dwight McKee on maailma üks juhtivaid onkolooge ja ta on pühendunud terviklikule meditsiinile. Onkoloogi seisukoht oli, et järelravile on pööratud liiga vähe tähelepanu. Klassikaliste degenartivsete haiguste infarkti ja insuldiga võrreldes konkreetne erihooldus vähihaigetel patsientidel aga puudub. Dr McKee ja tema kolleegid on koostanud kogu olulise informatsiooni, mis on tähtis pärast vähi ravi. See hõlmab nelja valdkonda:

1. Toitumine ja vajalike ainete tähtsus.
2. Füüsiline aktiivsus
3. Vaimsed võimed ja sotsiaalsed kontaktid.
4. Lõdvestuse tehnikad - meditatsioon ja palve

Tähelepanuväärne on see, et neid soovitusi tuleks rakendada juba enne, selle ärahoidmiseks nii, et sellesse kunagi ei haigestukski. Ainult 3% kõikidest vähiuhtudest on geneetilised. Ülekaalukas mõju on epigeneetikal - ja tõesti kõik peaksid teadma, kuidas nad ise saaksid seda haigust ära hoida. Seda raamatut on soovitav lugeda kõigil - sellest võib saada enneolemat isiklikku kasu.
Saksa tõlge valmib umbes juuli/august 2016.

After Cancer Care: The Definitive Self-Care Guide to Getting and Staying Well for Patients after Cancer https://www.amazon.com/After-Cancer-Care-Definitive-Self-Care/dp/1623365023

:
Inglisekeelne tipp-intervjuu Dr. Dwight L. McKeega https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=mxsFamUm3os&app=desktop

*******

Vorankündigung zu einer sensationellen Neuerscheinung!

Dr. Dwight McKee hat gemeinsam mit Dr. Gerald Lemole und Dr. Pallav K. Mehta ein bahnbrechendes Buch über die Nachbehandlung von Krebs-Patienten geschrieben. Es trägt den Titel "After Cancer Care" und ist im August 2015 erschienen. Dr. Dwight McKee zählt zu den führenden Onkologen weltweit und hat sich der holistischen Medizin verschrieben. Dem Thema der Nachbehandlung von Krebspatientien wurde nach Ansicht der Verfasser bislang viel zu wenig Aufmerksamkeit geschenkt. Anders als bei den klassischen degenartiven Krankheiten Herzinfarkt und Schlaganfall gibt es keine spezielle Nachsorge für diese Patientengruppe. Dr. McKee und seine Kollegen haben alle wichtigen Informationen zusammengetragen, um Menschen das Leben nach der Krebserkrankung und Behandlung einfacher und besser zu machen. Es geht um vier Bereiche:

1. Die Ernährung und die Wichtigkeit von Vitalstoffen
2. Körperliche Bewegung
3. Mentale Fitness und soziale Kontakte
4. Entspannungstechniken - Meditation und Gebet

Bemerkenswert daran ist, dass diese Empfehlungen bereits VOR einer Krebserkrankung umgesetzt werden sollten um so zu verhindern, dass es überhaupt so weit kommen kann. Nur 3% aller Krebserkrankungen sind genetisch bedingt. Die Epigenetik hat einen überragenden Einfluß - und darüber sollte wirklich JEDER Bescheid wissen, was er ganz persönlich präventiv tun kann. Die Lektüre des Buchs sei JEDEM empfohlen - sie kann einen ungeahnten persönlichen Nutzen mit sich bringen.

Die deutsche Übersetzung wird ca. im Juli/August 2016 vorliegen. Über Sammelbestellungen können bis zum 10. Juni sehr vorteilhafte Rabatte in Anspruch genommen werden.

 

*     *****      *     ******     *     *****     *
 

Meie dr. Dwight Mckee on rahvusvaheliselt tunnustatud oma ala asjatundja! Tema nõuanded vähi ennetamiseks <3
 

****
Look, our Doc Dwight Mckee is simply an absolute internationally recognized capacity in the field! His advice for cancer prevention
****
Katso, meidän Doc Dwight Mckee on vain ehdoton kansainvälisesti tunnustettu viranomainen alalla! Hänen neuvoja syövän ehkäisyyn
****
Schaut mal, unser Doc Dwight Mckee ist einfach eine absolute international anerkannte Kapazität auf dem Gebiet!
 

KREBSVORSORGE: 5 TIPPS, UM KREBS VORZUBEUGEN HTTP://WWW.MENSHEALTH.DE/ARTIKEL/5-TIPPS-UM-KREBS-VORZUBEUGEN.418076.HTML#.WEFZCK-UPSG.FACEBOOK